top of page

זמינות 24/7
ישראל הפורץ 0525230133

תיקון וכיוון דלתות כניסה פלדלת / פנים / כניסה לבניין / דלתות אלומיניום /  דלתות בהלה / דלתות אש באזור טירת כרמל, עתלית וזכרון יעקב

קודם כל, בואו נסביר מהם הסוגים הנפוצים לתיקון וכיוון דלתות:

תיקון דלת - החלפת צירים שבורים. מתי נצטרך לתקן צירים בדלת? דוגמאות:

 • כשהדלת בבית לא נפתחת כפי שצריך

 • כשהדלת משתפשפת ברצפה ויוצרת סימני חלודה או שפשוף

 • כשצירי הדלת נשברו.

 • כשצירי הדלת חורקים

 • כשנוצר סדק במשקוף הדלת בגלל דלת כבדה מדי שאינה תואמת צירים קיימים.

 • כשכדי לפתוח דלת או לנעול אותה צריך להרימה בזווית מסוימת

אם נדרש להחליף ציר בדלת, עדיף להזמין מנעולן דירות מקצועי שיעשה את העבודה ביעילות ובמקצועיות ויספק אחריות על העבודה.

תיקון דלת -  איזון וכיוון הדלת. מצבים אופייניים בהם נדרש איזון וכיוון דלת:

 • כשאי אפשר לנעול הדלת או שמאוד קשה לנעול אותה.

 • כשהדלת נגררת על הרצפה

 • כשהדלת פוגעת בריצפה מכיוון שהדלת נגררת.

 • כשאין יכולת נעילה של הדלת.

 • כשנגרם נזק למשקוף ויש צורך להחליפו

 • כשנגרם גם נזק לצלינדר

 • כשיש פגיעה בצירי הדלת ויש צורך להחליף אותם.

החלפת צירים וכיוון דלת פלדלת

דלתות פלדלת ורב בריח תלויות על צירים. הצירים מחזיקים את הדלת ומאפשרים את תנועה. אך בשל המשקל הרב של הדלת ישנו עומס רב על הצירים.

 • במשך הזמן הרב שבהם הצירים נושאים את משקל הדלת הם יכולים לקבל עיוותים מסויימים, דבר אשר יוצר בעיות שונות ואז יש צורך בכיוון ואיזון דלת פלדלת או רב בריח.

 • מנעולן מקצועי יחזק או יחליף את הצירים וימקם את הדלת בדיוק בנקודה הנכונה.

 • מנעולן מקצועי מבצע את העבודה במהירות ובקלות ומעניק לכם אחריות על עבודתו,

 • כיוון דלת פלדלת מחייב ניסיון, ידע ומקצועיות רבה. זו פעולה מורכבת שביצוע לא נכון שלה עלול לגרום לנזק קשה לצירים, למשקופים ולרצפה.

החלפת ידית נעה בדלת לידית קבועה - ידית נעה מאפשרת את פתיחת הדלת כאשר הדלת טרוקה אבל לא נעולה. כאשר על גבי הדלת מותקנת ידית קבועה לא ניתן לפתוח את הדלת, אלא באמצעות מפתח מה שמגן טוב יותר מפני פריצה אפשרית

תיקון דלתות אלומיניום - לפעמים התקלה מופיעה במנגנון הנעילה של הדלת. מנעולן דירות מקצוען יחליט אם צריך להחליף את המנעול, או שאפשר לתקן אותו.

לפעמים הדלת מתעקמת, או מתעוותת,  זזה ממקומה, אינה נסגרת כראוי, חורקת, יוצאת מהצירים, או חורקת הרצפה.

מצבים אופיינים הדורשים תיקון דלת אלומיניום:

 • מנגנון נעילה מקולקל

 • כיוון ידית הדלת

 • בעיה בהכנסה והנעת המפתח במנעול

 • הדלת מתחככת ברצפה, או במשקוף העליון

 • דלת חורקת

 • דלת שלא נסגרת או נפתחת כשורה

תיקון דלת אש

קודם כל בואו נסביר מהי דלת אש. ההגדרה הטובה ביותר שמצאנו לקוחה מויקיפדיה.

דלת אש היא דלת שנועדה לסייע במניעת התפשטות שריפה במבנה ולאפשר לאנשים להיחלץ ממנו בקלות ובמהירות.

הדלת בנויה ממתכת  ומחומרים העמידים בפני אש;   לרוב פלדה גבס וחומרים אחרים בעלי  יכולת בידוד גבוהה מאוד. הדלת כוללת שני משטחים מתכתיים משני צידיה וחלל בידוד ביניהם שתפקידו לשמור על צד אחד של הדלת קר יחסית במקרה של אש בצידה השני על מנת שאפשר יהיה לגעת בדלת. הדלת נפתחת תמיד לכיוון היציאה המהירה מן הבניין ולעיתים כוללת ידית בהלה  בצידה הפנימי כדי לאפשר לאנשים הנמלטים מהבניין לפתוח אותה בקלות.

פתיחתן של חלק מדלתות האש יכולות להפעיל אזעקה שנשמעת בכל האזור או המבנה שבו התחילה השרפה, מטרת האזעקה היא "להודיע" לאנשים במבנה על השרפה ולגרום להם לצאת המבנה בהקדם האפשרי.

תיקון ידית בדלת בהלה

שוב הסתכמנו על ויקיפדיה להגדרה תמציתית וממוקדת

ידית בהלה היא מנגנון  לפתיחת דלת המאפשר את פתיחתה באמצעות דחיפה של מוט. ידיות בהלה פותחו כאמצעי למניעת דחיקה בקהל בשעת חירום, אך משמשות לעיתים כמנגנון פתיחת הדלת העיקרי בבניינים מסחריים רבים.

המנגנון מורכב ממוט מתכת אשר מקובע אופקית לכנף דלת, הנפתחת לכיוון היציאה. לחיצה על המוט פותחת את הדלת, ומאפשרת לנמלטים לצאת במהירות מהמבנה. המנגנון בנוי כך שגם במצב של דוחק שאינו מאפשר הפעלתו הישירה, ייווצר עליו לחץ שיגרום לדלת להיפתח.

תקני בטיחות אש  מחייבים לעיתים קרובות כי במקומות מסחריים ואחרים בהם פינוי המוני עשוי להיות מואט על ידי מנגנונים אחרים לפתיחת דלתות יהיו הדלתות מצוידות בידיות בהלה.

בבניינים רבים מתפקדות ידיות בהלה כמנגנון העיקרי לפתיחת דלתות גם בנסיבות רגילות. הן עשויות להיות מותקנות גם כאשר הדבר לא נדרש בתקנות, כיוון שהן הופכות את פתיחת הדלתות מהירה וקלה יותר בהשוואה לידיות רגילות.

החלפת מנעול חשמלי בדלת בבית ובעסק

מנעול חשמלי הוא מנעול המותקן במשקוף מול מנעול הדלת הקיים. המנעול תופס את הלשונית הקפיצית של מנעול הדלת.

השליטה על תפיסה או שחרור הלשונית מתבצעת באמצעות העברת זרם במנעול. יתרון המנעולים החשמליים הוא שליטה מרחוק על פתיחה ונעילת הדלת.

ניתן להפעיל מנעולים חשמליים בעזרת אמצעים שוני כמו :לחצן, קודן, שלט רחוק וכל אמצעי אחר המסוגל לסגור או לנתק מעגל חשמלי.

תיקון דלתות כנפיים

דלתות כניסה דו כנפיות - דלת כניסה בת שתי כנפיים כשכל אחת מהן יכולה להיפתח באופן עצמאי. הדלת הראשונה הפעילה אותה צריך לפתוח כפעולה ראשונה, והשניה פאסיבית אותה ניתן לפתוח רק לאחר פתיחת הכנף הראשית.

במרבית דלתות הכניסה הדו-כנפיות יש נעילה לרצפה ולמשקוף של הדלת הפאסיבית

 

סיפורי מקרים

במאמר הזה נתייחס למספר מקרים בהם בוצע תיקון או כיוון דלת.

החלפת סט קומפלט של מנעול תקול וידית בהלה שלא מתפקדת. הסט הקודם עשה בעיות מכיוון שזו מסעדה עם המון תנועה של לקוחות שפותחים וסוגרים הדלת מיליון פעמים ביום. החלפת מנעול חיצוני וידית בהלה.  בוצעה החלפת והתאמה לסט חדש, בדגם שנבחר כמותג .מצורף תמונה וסירטון קצר לפניי ואחריי.

סרטוני וידאו של לפני ואחרי ותמונת סטילס:

תיקון ידית דלת בהלה
שלב בהחלפת ידית בהלה
שלב בהחלפת ידית בהלה

החלפת מנגנון חשמלי בדלת עם קודן. הדלת לא נפתחה אלא רק בשימוש בכוח . במצב כזה, המנגנון החשמלי תקול ונדרשה החלפתו.

מכיוון שישנם מנגנונים חשמליים השתולים במשקוף, לא היה ניתן להחליפם אלא אך ורק לפרק כנף.

בוצע פירוק כנף משקוף והחלפת מנגנון חשמלי חדש, התקנת המשקוף בחזרה למקומו כמובן שזו עבודה הדורשת דיוק רק וסבלנות יתרה מפניי שצריך לקבע את המשקוף למקומו ולכוון אותו בדיוק במקומו שתהיה נעילה גם של המנעול חשמלי שיתפקד עם הקודן וגם לנעילה רגילה עם מפתח לנעילת הדלת.

מיותר לציין שאם מותקן בנוסף מנעול כספת עליון (מנעול כספת ) אז נידרש דיוק מרבי להחזרת המצב לקדמותו כדי שתהיה נעילה גם עם המנעול הכספת עליון לנעילה חלקה של הבריחים למשקוף שבוצע בו התיקון.

תיקון דלת באזורי שרות שונים
תיקון מנגנון חשמלי בדלת עם קודן

תיקון דלת ממ"ד שלא ננעלה . נידרש היה לפרק את הדלת, לישר צירים ולכוון את הדלת למצב שהבריחים יכנסו למשקוף ותהיה נעילה של דלת הממ"ד. נעילה טובה והרמטית .

רוצה להנות משירותים דומים בהטבה משמעותית , הירשם, ללא תשלום, בקישור: https://selakidum.ravpage.co.il/israelhaporetz

בזמן המלחמה מול עזה, תיקון דלת ממד שלא נסגרה בכלל עקב בעיות ריצוף. הגובה של הדלת כבר לא במידה המתאימה לתנועה חופשית. נידרש היה לקצר את הדלת וכיוון לנעילת הבריחים בנוסף בוצע השחזה לכניסת הבריחים למשקוף לנעילה קלה וחלקה .

מצורפים סרטונים לפני ואחרי התיקון והכיוון של דלת הממ"ד. וזאת התוצאה לאחר ביצוע העבודה.

במהלך המלחמה מול עזה בוצעו על ידי ישראל עזרא הפורץ עשרות תיקונים וכיוונים של דלתות ממ"ד עקב כל מה שקרה בעוטף עזה – בכל אזור חיפה והגליל , קריות, נשר, טבעון, עתלית, טירת כרמל וזכרון יעקב.

תיקון וכיוון דלת ממ"ד שלא נסגרה [לאחר ביצוע התיקון]

תיקון וכיוון דלת ממ"ד שלא נסגרה [לפני ביצוע התיקון]

ישראל הפורץ הוא מומחה בעל שם הפועל מזה כעשר שנים בשני תחומי פעילות עיקריים:

 • שרותי פריצה ומנעולנות לבית ולעסק

 • שרותי פריצה לרכבים

לישראל הפורץ מאות לקוחות מרוצים שיכולים להעיד ממקור ראשון [מדורג בטופ 5 כוכבים בעקביות ב"גוגל לעסק שלי" וב"מידרג"] על המחירים הנמוכים, היושרה הבלתי מתפשרת, הנכונות לעזור בכל מצב ובכל שעה והמקצועיות.

ביקורות במידרג, מדגם בלבד, מתוך 140 חוות דעת:

תיקון ידית בדלת ממ"ד, תיקון דלת ממ"ד, כיוון דלת , כיוון והגבהת דלת

איתי קרול, יקנעם עילית. משוב: 04/09/2023 תיאור השירות: תיקון ידית של דלת ממ"ד. חוות דעת: שירות מצוין! הגיע מאוד מהר, תיקן את הידית והקפיד לבדוק ולוודא שהיא עובדת כמו שצריך.

ניר סמדר, פרדס חנה-כרכור. משוב: 03/09/2023 תיאור השירות: תיקון דלת ממ"ד ואספקת והחלפת מנעול בדלת פלדלת. חוות דעת: היה בסדר גמור, ממש נהדר!

ארטי קנט, חיפה. משוב: 21/08/2023 תיאור השירות: החלפת צילינדר, כיוון דלת ותיקון ידית. חוות דעת: ישראל בחור מאוד נעים ומקצועי. שירות מדהים במחיר אפילו יותר מדהים. אני בהחלט אחזור אליו שוב בעת הצורך.

אביחי אסרף, נהריה. משוב: 09/08/2023 תיאור השירות: כיוון והגבהת דלת. חוות דעת: היה מצוין! הוא היה מעולה, מקצועי, אדיב ונחמד.

מה אנשים מחפשים:  החלפת צילינדר בדלת פלדלת, החלפת צילינדר תקול לצילינדר רב בריח, חליצת מפתח וצילינדר לסורג טרלידור, החלפת צילינדרים להגנה מרבית נגד פריצה שקטה, החלפת מנגנון נעילה תקול בדלת חוסם, החלפת מנגנון בלגי בדלת אלומניום, התקנת מנעול חכם ENTER, מנעולן דירות, שירותי מנעולן, פורץ כספות, תיקון וכיוון דלתות, החלפת כל סוגי המנעולים והצילינדרים, החלפת סט פרזול לדלתות פלדלת ודלתות פנים, התקנת סף דלת פנים וחוץ, החלפת ידיות לכל סוגי הדלתות, החלפת ידית קבועה לנעה ונעה קבועה, החלפת צילנדר (כולל החלפה מצילינדר בסיסי למובחר), החלפת מנעול, פריצת מנעול, התקנת מנעול עליון (מנעול כספת), כיוון צירים והרמת דלת, מנעולן מקצועי, מנעולן מוסמך, החלפת מנעול כספת לדלת, תיקון דלתות, כיוון דלתות, תיקון דלת ממ"ד, פריצת מנעולים, פריצת מנעול דלת, פלדלת החלפת צילינדר, החלפת צילינדר רב בריח, פריצת מנעול כספת, פורץ דלתות, מנעולן 24 שעות, פורץ מנעולים, פורץ מנעולים 24 שעות, פורצי מנעולים, מתקין מנעולים, פורץ בתים, מנעולן פורץ, פורץ דלתות מחיר, פורץ מנעולים, פורץ מנעול, החלפת צילינדר בדלת זכוכית, החלפת צילינדר בדלת עץ, תיקון דלת עץ, תיקון דלת זכוכית , תיקון דלת אש, תיקון דלת בהלה, הרמת דלת זכוכית, כיוון דלתות ללא נזק, החלפת מנעולים, החלפת מנעולים לדלתות זכוכית,  מומחה בתיקון דלתות ,תיקון דלת זכוכית, החלפת מנגנוני נעילה , תיקון כל סוגי הדלתות, החלפת כל סוגי המנעולים,  החלפת צירים לדלת , מנעולן מוסמך, התקנת דלת  חדשה , החלפת ידיות בכל סוגי הדלתות, כיוון דלת זכוכית, ציפוי דלתות , החלפת גומיות לדלת , תיקון ידית אחיזה לדלת , תיקון דלת זכוכית כניסה לחנות , תיקון דלת למשרדים מזכוכית, דלתות בניין מזכוכית,  החלפת מחזיר רצפתי, קיצור דלת ללא נזק, זמינות 24 שעות ביממה,  100% אחריות על התיקון.

החיפושים הנפוצים ביותר: החלפת צילינדר בדלת, החלפת צילינדרים, החלפת צילינדר, צילינדר נגד פריצה שקטה, החלפת מנעול לדלת , תיקון דלת בלגית, מנעול נגד פריצה שקטה, תיקון דלתות אש, מנעולן דלתות, מנעולן, תיקון דלת משרד, החלפת צילינדר לחנות, כיוון דלת זכוכית, תיקון דלת כניסה לבניין, תיקון דלתות זכוכית, תיקון דלת אלומיניום, החלפת צילינדר רב בריח לוקסיס, פורץ דלתות, החלפת מנעול, דלתות בחיפה, דלתות פנים, תיקון דלתות אלומיניום, החלפת מנעול פלדלת, החלפת צילינדר מוגן פריצה, mt5 או mtl800, מנעולן בחיפה מידרג, החלפת צילינדר ומנגנון מחיר, הגבהת דלת פלדלת, כיוון צירי דלת פלדלת, החלפת צילינדר בכניסה לבית, דלתות עץ בחיפה, החלפת צילינדר לדלת עץ, החלפת מנעול פלדלת, תיקון מנעולים, החלת צילינדר רב בריח, החלפת צילינדר פלדלת בצפון, החלפת מנעול רב בריח בחיפה, תיקון דלתות עץ, פורץ מנעולים, מנעולן, פריצת צילינדר, תיקון דלתות פנים, מחיר החלפת מנגנון רב בריח, החלפת מנעול רב בריח, תיקון דלתות, תיקון דלתות פנים בחיפה, דלת כניסה לבניין בחיפה, מנעולים לדלתות, החלפת סף דלת פלדלת, פריצת דלת עץ, מנעולן 24/7, החלפת צילינדר רב בריח

 

מספקים שרותי מנעולנות דירות: מנעולן פורץ דלתות , החלפת צילינדרים, תיקון וכיוון דלתות בצפון. מנעולן פורץ דלתות , החלפת צילינדרים, תיקון וכיוון דלתות בחיפה,  מנעולן פורץ דלתות , החלפת צילינדרים, תיקון וכיוון דלתות טירת הכרמל, מנעולן פורץ דלתות , החלפת צילינדרים, תיקון וכיוון דלתות נשר, מנעולן פורץ דלתות , החלפת צילינדרים, תיקון וכיוון דלתות קריית חיים, מנעולן פורץ דלתות , החלפת צילינדרים, תיקון וכיוון דלתות קריית מוצקין, מנעולן פורץ דלתות , החלפת צילינדרים, תיקון וכיוון דלתות קריית חיים, מנעולן פורץ דלתות , החלפת צילינדרים, תיקון וכיוון דלתות קריית שמואל, מנעולן פורץ דלתות , החלפת צילינדרים, תיקון וכיוון דלתות זכרון יעקב, מנעולן פורץ דלתות , החלפת צילינדרים, תיקון וכיוון דלתות מנעולן פורץ דלתות , החלפת צילינדרים, תיקון וכיוון דלתות קריית ים, מנעולן פורץ דלתות , החלפת צילינדרים, תיקון וכיוון דלתות עכו, מנעולן פורץ דלתות , החלפת צילינדרים, תיקון וכיוון דלתות כרמיאל, מנעולן פורץ דלתות , החלפת צילינדרים, תיקון וכיוון דלתות נצרת, מנעולן פורץ דלתות , החלפת צילינדרים, תיקון וכיוון דלתות עפולה, מנעולן פורץ דלתות , החלפת צילינדרים, תיקון וכיוון דלתות קיסריה, מנעולן פורץ דלתות , החלפת צילינדרים, תיקון וכיוון דלתות פרדס חנה – כרכור, מנעולן פורץ דלתות , החלפת צילינדרים, תיקון וכיוון דלתות חדרה, מנעולן פורץ דלתות , החלפת צילינדרים, תיקון וכיוון דלתות קריית שמונה, מנעולן פורץ דלתות , החלפת צילינדרים, תיקון וכיוון דלתות מטולה, מנעולן פורץ דלתות , החלפת צילינדרים, תיקון וכיוון דלתות קצרין, מנעולן פורץ דלתות , החלפת צילינדרים, תיקון וכיוון דלתות שדות ים, מנעולן פורץ דלתות , החלפת צילינדרים, תיקון וכיוון דלתות בנימינה, מנעולן פורץ דלתות , החלפת צילינדרים, תיקון וכיוון דלתות רמת ישי, מנעולן פורץ דלתות , החלפת צילינדרים, תיקון וכיוון דלתות קריית טבעון, מנעולן פורץ דלתות , החלפת צילינדרים, תיקון וכיוון דלתות יגור, מנעולן פורץ דלתות , החלפת צילינדרים, תיקון וכיוון דלתות זרזיר, מנעולן פורץ דלתות , החלפת צילינדרים, תיקון וכיוון דלתות מגדל העמק, מנעולן פורץ דלתות , החלפת צילינדרים, תיקון וכיוון דלתות טבריה, מנעולן פורץ דלתות , החלפת צילינדרים, תיקון וכיוון דלתות צפת, מנעולן פורץ דלתות , החלפת צילינדרים, תיקון וכיוון דלתות חצור הגלילית,מנעולן פורץ דלתות , החלפת צילינדרים, תיקון וכיוון דלתות ראש פינה, מנעולן פורץ דלתות , החלפת צילינדרים, תיקון וכיוון דלתות אמירים, מנעולן פורץ דלתות , החלפת צילינדרים, תיקון וכיוון דלתות כפר תבור, מנעולן פורץ דלתות , החלפת צילינדרים, תיקון וכיוון דלתות בית השיטה, מנעולן פורץ דלתות , החלפת צילינדרים, תיקון וכיוון דלתות מגידו, מנעולן פורץ דלתות , החלפת צילינדרים, תיקון וכיוון דלתות מעלה עירון ועוד. מנעולן פורץ דלתות , החלפת צילינדרים, תיקון וכיוון דלתות במרכז: מנעולן פורץ דלתות , החלפת צילינדרים, תיקון וכיוון דלתות תל אביב, מנעולן פורץ דלתות , החלפת צילינדרים, תיקון וכיוון דלתות חולון , מנעולן פורץ דלתות , החלפת צילינדרים, תיקון וכיוון דלתות רמת גן, מנעולן פורץ דלתות , החלפת צילינדרים, תיקון וכיוון דלתות בני ברק, מנעולן פורץ דלתות , החלפת צילינדרים, תיקון וכיוון דלתות יפו, מנעולן פורץ דלתות , החלפת צילינדרים, תיקון וכיוון דלתות גבעתיים, מנעולן פורץ דלתות , החלפת צילינדרים, תיקון וכיוון דלתות ראשון לציון, מנעולן פורץ דלתות , החלפת צילינדרים, תיקון וכיוון דלתות יהוד, מנעולן פורץ דלתות , החלפת צילינדרים, תיקון וכיוון דלתות קריית אונו, מנעולן פורץ דלתות , החלפת צילינדרים, תיקון וכיוון דלתות אור יהודה,  מנעולן פורץ דלתות , החלפת צילינדרים, תיקון וכיוון דלתות גבעת שמואל, מנעולן באזור השרון: מנעולן פורץ דלתות , החלפת צילינדרים, תיקון וכיוון דלתות הוד השרון, מנעולן פורץ דלתות , החלפת צילינדרים, תיקון וכיוון דלתות הרצלייה, מנעולן פורץ דלתות , החלפת צילינדרים, תיקון וכיוון דלתות רעננה , מנעולן פורץ דלתות , החלפת צילינדרים, תיקון וכיוון דלתות כפר סבא

לוגוו ווטסאפ תלת מימד_edited
bottom of page