top of page
צרו קשר עכשיו לקבלת ההצעה הטובה ביותר - 0525230133
מתי נדרש פורץ רכבים?

זמינות 24/7
ישראל הפורץ 0525230133

מתי נדרשים שרותיו של פורץ רכבים ?

פריצה באמצעות כרית אויר ומוט פריצה

פריצה באמצעות כרית אויר ומוט פריצה

פריצה בוואקום. נעילה חשמלית

פריצה בוואקום. נעילה חשמלית

פריצה בוואקום. נעילה חשמלית [סיאט איביזה 2011] כפי שניתן לשמוע ברקע, בעלי הרכב ניסו בעצמם במשך 3 שעות ללא הצלחה]

מתי נדרשים השרותים של  פורץ רכבים ?

 

מנעולן פורץ רכבים הוא מקצוע יחסית פשוט מצד אחד אבל, מצד שני, בעל פוטנציאל, נזק גדול מאוד.

בהרבה מקרים מדובר במנעולן ללא ניסיון או הסמכה מתאימה שעלול לגרום נזק לדלתות הרכב שלא ניתן לתקנו.

נפוץ מאוד שמנעולנים גורמים לנזקים לדלתות של הרכבים בגלל חוסר בציוד מתקדם ,ידע והמון ניסיון שנצבר.

במיוחד, יש לוודא בפריצה לרכבים  גרמניים / רכבי  יוקרה בעליי מנגנון נעילה חשמלית של דלתות הרכב  מחשב הרכב, שהציוד שברשותם מתאים לסוג הרכב ושנת יצור הרכב, בדגמים מסוימים שנת יצור הרכב והדגם  היא גורם חשוב.

דוגמת רכבים עם נעילת וואקום  [נעילה חשמלית ] משנתון 2008 עד 2015 . הדגמים הם ; סקודה אוקטביה , סקודה יטי  , סקודה פיליסיה  ,סקודה סופר רב , אודי , סיאט איביזה , סיאט לאון . פולקסווגן , גולף , פאסט . פורשה , מיני קופר , BMW .

יש לציין שלפני  שמזמינים פורץ רכבים / מנעולן צריך להעביר את כל הפרטים על שנתון הרכב וסוג הרכב .

אנחנו ממליצים לבחור פורץ / מנעולן  רכב מוסמך בעל ניסיון, ולוודא שקיים ברשותו הציוד המתאים  לכל סוג פריצה על מנת למנוע נזק לרכב או לדלת.

מצבים הדורשים פריצת רכב קורים לעיתים קרובות. במקרים רבים המפתח אבד/נגנב ונשארתם תקועים מחוץ לרכב ללא מפתח רזרבי, יש גם המון מקרים בהם המפתח נשאר באוטו והאוטו ננעל או מצבים מסוכנים אחרים בהם ילד או בעל חיים נשארו נעולים ברכב.
המכוניות בימינו מגיעות גם עם מנגנוני נעילה מתקדמים טכנולוגית, כולל מנעולים התומכים בחיישנים. קרוב לוודאי שבעל רכב טיפוסי עלול לא להבין את תפקודם. 
פריצה לרכב נעול היא ממש לא מלאכה פשוטה , היא מורכבת מאד ודורשת מיומנות רבה בכל עבודת פריצה. כמו כן, חשוב מאד לבצע עבודת הפריצה באופן שקט וללא גרימת כל נזק לרכב.

רשימה מדגמית של מצבים בהם נדרשת פריצת רכב:

 • ננעלתם מחוץ לרכב?

 • ננעלתם בתוך הרכב?

 • פתיחת רכבים שננעלו

 • הילד ננעל בתוך הרכב והמפתח בתוכו?

 • הרכב ננעל והמפתח בבגז

 • הרכב נעול והמפתח בסוויץ?

 • השלט לא מגיב והרכב נעול?

 • המצבר חלש והדלת לא נפתחת?

 • המפתח נשכח על מושב הרכב?

 • המפתחות נפלו מתחת למושב הרכב והרכב נינעל?

 • הרכב מונע והדלתות ננעלו?

מהם סוגי הפריצה הנפוצים לרכב?

פריצה באמצעות ניצול כרית אויר ניפוח ומוט פריצה – על ידי החדרת כרית אויר וניפוחה בין המשקוף דלת הרכב והדופן, ניפוח ליצירת מרווח מספיק להחדרת מוט פריצה דק אשר ניתן באמצעותו ל"דוג" את מפתחות הרכב , על המושב הרכב או בתוך הסוויץ' , או לחילופין הפעלת כפתור פתיחת הרכב ומשיכת הידית פתיחת הרכב. יש לציין שהפריצה מבוצעת  במיומנות רבה  מבלי לגרום שום נזק לרכב.

 

שיטה נוספת ישימה לפתיחת רכבים גרמניים ( נעילה חשמלית) ורכביי יוקרה בוואקום – הפתיחה מתבצעת  ע"י "דגדוג" מנעול הרכב באמצעות שימוש במכשירים שונים ומקצועיים. המכשירים מותאמים לסוג הרכב ושנת יצורו .ישנם מכשירים שונים המוחדרים למנעול הרכב המדמה מפתח עיי דיגדוג או קואורדינציה שזו בעצם פריצה שקטה ומקצועית ומומחיות הפורץ היא בלפתוח ללא שום נזק לרכב,  באחריות ובמיומנות רבה.

מה אמור פורץ רכבים מקצוען לשאול אותך הנהג לפני הגעה לרכב הנעול [כדי לוודא אם נדרשת פתיחת רכב רגילה או פתיחה בוואקום] :

 • היכן נמצאים המפתחות: על מושב ברכב? בסוויץ' ? בבג'ז הרכב?

 • האם הרכב מונע?

 • סוג הרכב ושנת ייצור?

 

המחיר משתנה ונקבע לפי סוג פתיחת הרכב אם זו פתיחה רגילה או פתיחת וואקום [שמצריכה פתיחה מיוחדת עם מכשיר מיוחד המותאם לזה] .

המחיר גם תלוי בשעה שהלקוח פונה והמרחק  אליו, אם זה בלילה או שבת סופ"ש המחיר יכיל תוספת לילה ושבת .

מדגם, על קצה המזלג בלבד, של ביקורות על ישראל הפורץ במידרג.

יגאל איתן, חיפה משוב: 17/07/2023, תיאור השירות: פריצת רכב נעול מסוג יונדאי איוניק 6. חוות דעת: היה מצוין! הוא הגיע תוך חצי שעה והמחיר היה בסדר גמור לדעתי.

איכות 10, מחיר 10, זמנים 10 , יחס 10

פרטי הלקוח שמורים במידרג משוב: 2.7.23, תיאור השירות: פריצה . חוות דעת: הכל היה טוב מאד, הייתי מרוצה ממש!

איכות 10, מחיר 10, זמנים 10 , יחס 10

ארז אורן, נהריה משוב: 10.5.23, תיאור השירות: פריצת רכב מחברת יונדאי.. חוות דעת: היה בסדר גמור, הוא הגיע מהר, עשה עבודה מקצועית, לקח מחיר הוגן לדעתי והיה גמיש בצורת תשלום. היה על הכיפאק.

איכות 10, מחיר 10, זמנים 10 , יחס 10

ניסים אס, עפולה משוב: 12.3.23, תיאור השירות: ייעוץ והכוונה לגביי פריצת רכב.. חוות דעת: בחור מצוין, הנחה אותי בטלפון איזה פעולות לעשות והמליץ לי מה לעשות בהמשך. זמין מאוד ובחור נהדר!

איכות 10, יחס 10

יבגני א. כרמיאל משוב: 18.12.22, תיאור השירות: פתיחת דלת ברכב מסוג ניסאן מיקרה שנת 2011.חוות דעת: הוא היה סבבה ועשה עבודה טובה. הוא הגיע מהר ובזמן שקבענו. אני מרוצה.

איכות 10, מחיר 10, זמנים 10 , יחס 10

מה אנשים מחפשים:

פורץ רכב, פורץ רכבים, פריצת רכבים, פריצה לרכב, פתיחת רכבים, הילד ננעל בתוך הרכב והמפתח בתוכו, המפתח נשכח על מושב הרכב, המפתחות נפלו מתחת למושב הרכב והרכב ננעל, פריצת רכבים בעלי נעילה חשמלית, שירותי פורץ רכבים, פורץ נעילה חשמלית [פריצה בוואקום] פורץ מכוניות, פריצה עם כרית אוויר ומוט פריצה, המצבר חלש והדלת לא נפתחת, פריצת רכבים בחיפה וקריות, פריצה לרכבי יוקרה, פריצה ל BMW ,פורץ מכוניות, ננעלתי מחוץ לרכב, הרכב ננעל לבד, פתיחת רכב ללא מפתח, הרכב ננעל עם המפתחות בפנים, פריצת רכב מחיר, מנעולן פורץ רכבים זמינות 24 שעות ביממה.

מספקים שרותי פריצה לרכב. פורץ רכבים בצפון: פורץ רכבים בחיפה, פורץ רכבים טירת הכרמל, פורץ רכבים בנשר, פורץ רכבים בקריית חיים, פורץ רכבים בקריית מוצקין, פורץ רכבים בקריית חיים, פורץ רכבים בקריית שמואל, פורץ רכבים בזכרון יעקב, פורץ רכבים בקרית ים, פורץ רכבים בעכו, פורץ רכבים בכרמיאל, פורץ רכבים בנצרת, פורץ רכבים בעפולה, פורץ רכבים בקיסריה, פורץ רכבים בפרדס חנה – כרכור, פורץ רכבים בחדרה, פורץ רכבים בקריית שמונה, פורץ רכבים במטולה, פורץ רכבים בקצרין, פורץ רכבים בשדות ים, פורץ רכבים בבנימינה, פורץ רכבים ברמת ישי, פורץ רכבים בקריית טבעון, פורץ רכבים ביגור, פורץ רכבים בזרזיר, פורץ רכבים במגדל העמק, פורץ רכבים בטבריה, םורץ רכבים בצפת, פורץ רכבים בחצור הגלילית, פורץ רכבים בראש פינה, פורץ רכבים באמירים, פורץ רכבים בכפר תבור, פורץ רכבים בבית השיטה, פורץ רכבים במגידו, פורץ רכבים במעלה עירון ועוד. פורץ רכבים במרכז: פורץ רכבים בתל אביב, פורץ רכבים בחולון , פורץ רכבים ברמת גן, פורץ רכבים בבני ברק, פור. רכבים ביפו, פורץ רכבים בגבעתיים, פןרץ רכבים בראשון לציון, פורץ רכבים ביהוד, פורץ רכבים בקריית אונו, פורץ רכבים באור יהודה, פורץ רכבים בגבעת שמואל, פורץ רכבים באזור השרון: פורץ רכבים בהוד השרון, פורץ רכבים בהרצלייה, פורץ רכבים ברעננה , פורץ רכבים בכפר סבא

לוגוו ווטסאפ תלת מימד_edited
bottom of page